Kampanie społeczne

Zapraszamy Państwa do udziału w Kampanii społecznej pn

Kampania ta skierowana jest do dzieci, młodzieży i osób dorosłych i ma na celu przeciwdziałanie niewłaściwym formom komunikacji w Internecie, mowie nienawiści, cyberprzemocy, hejtu, uzależnieniom itp. Jej głównym odbiorcą są dzieci i młodzież, stąd szczególnie serdecznie zapraszamy młodych użytkowników smartfonów, tabletów i komputerów do udziału konkursie profilaktycznym, który to jest głównym działaniem kampanii skierowanym do młodych. Zadaniem Kampanii jest propagowanie i udostępnianie pozytywnych treści w sieci i właściwych relacji międzyludzkich oraz odrzucanie tych form przekazu, które krzywdzą innych i promują zachowania nieakceptowalne społecznie.

Na czym polega konkurs profilaktyczny?

 1. Każdy kto uczęszcza do szkoły ponadpodstawowej mieszczącej się na terenie Miasta Kielce ma prawo wziąć udział w konkursie.
 2. Konkurs profilaktyczny skierowany jest do młodzieży zgormadzonej w 2-osobowe zespoły.
 3. Każdy z tych zespołów ma za zadanie stworzenia filmiku profilaktycznego lub animacji lub prezentacji multimedialnej z dźwiękiem w tematyce promującej pozytywne postawy prospołeczne lub w tematyce przeciwdziałania mowie nienawiści uzależnieniom, cyberprzemocy, hejtu czy uzależnieniom itp.
 4. Zgromadzone prace ocenione zostaną przez Jury, które przydzieli punktację za pomysłowość, tematykę i formę przekazu.
 5. Do zebranych punktów będzie można dołożyć się samemu. Dziesięć najlepszych prac zostanie opublikowanych na portalu facebook www.facebook.com/psychoterapiaSCPIE wówczas wystarczy zadbać o dużą ilość udostepnień i zdobyć kolejne punkty, które poprowadzą was do finału i najlepszych 3 miejsc.
 6. Każde miejsce w finale zostanie nagrodzone. Każda z osób biorących udział w konkursie coś zabierze do domu.
 7. Dla zwycięzców:
  Laptopa Asus – I miejsce
  Smartwatcha Xiaomi – II miejsce
  Głośnik JBL – III miejsce.
 8. Uwaga nagrody są dla każdej osoby w 2-osobowym zespole.
 9. Czujesz się wystarczająca zachęcony – zapraszamy do szczegółowego regulaminu Konkursu i do udziały w Kampanii..

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w regulaminie konkursu Kliknij tutaj

Organizatorem Kampanii jest: Świętokrzyskie Centrum Profilaktyki i Edukacji w Kielcach, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kielcach oraz Wydział Kultury Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Kielce.

Partner: Miejski Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Kielcach.

Patronat Honorowy:

Patronat medialny: