Szkolenia

OFERTA SZKOLENIOWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO CENTRUM PROFILAKTYKI I EDUKACJI

Świętokrzyskie Centrum Profilaktyki i Edukacji przedstawia Państwu swoją ofertę szkoleniową. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych fachowców: psychologów, pedagogów, psychoterapeutów, terapeutów uzależnień i psychoprofilaktyków.
Szkolenia odbyły się już w kilkunastu gminach oraz wielu szkołach. Korzystały z nich również niektóre stowarzyszenia i organizacje pozarządowe. Nasza oferta jest solidna oraz atrakcyjna cenowo. Szkolenia prowadzimy w terenie lub siedzibie naszego Centrum.


UWAGA: zapisy na szkolenia są przyjmowane przez rejestrację ŚCPiE nie wcześniej niż na dwa tygodnie przed datą szkolenia!

Szkolenie zostanie odwołane w przypadku zbyt małego zainteresowania. Nie odbędzie się również w przypadku, gdy spośród zapisanych uczestników na szkolenie zgłosi się mniej niż 8 osób. Zobowiązujemy osoby, które zapisały się na szkolenie, o możliwie wczesne odwołanie zgłoszenia, jeśli miałyby nie zgłosić się na nie. Jeśli dana osoba nie zgłosi się na szkolenie pomimo zapisania się na nie i nie odwoła swojej obecności przynajmniej do godziny 16.00 dzień wcześniej, nie będzie w przyszłości zapisywana na szkolenia w ŚCPiE.


 

 

Oferta szkoleniowa zostanie zaktualizowana w przyszłym roku szkolnym 2017/2018r.

 

Zapraszamy również do udziału w bezpłatnych szkoleniach Stowarzyszenia PRO