Aktualności

Szanowni Państwo. Telefon interwencyjny/na rejestrację: 41/36-76-788 jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 do 19.00.


W ŚCPiE trwa nabór do grup terapeutycznych dla osób dorosłych. Jesienią bieżącego roku planujemy uruchomić 4 takie grupy. Zapraszamy osoby, które mają trudności w tworzeniu lub utrzymywaniu dobrych relacji z innymi ludźmi, z objawami nerwicowymi, a także osoby, które chcą siebie lepiej poznać i zrozumieć. Ponadto osoby, które wychowały się w domach z problemem alkoholowym. Chętnych zapraszamy do zgłoszenia się na w/w numer do rejestracji, zostanie ustalony termin pierwszej konsultacji z terapeutą prowadzącym grupy.


Od dnia 1 czerwca 2021 zgłaszający się osobiście pacjent nie jest już zobowiązany do podpisania deklaracji o braku wiedzy o kontakcie z osobą zarażoną w przeciągu 10 dni. Niemniej, jeśli ktoś z Państwa z umówioną osobistą wizytą poweźmie wiedzę, że w przeciągu ostatnich 10 dni miał kontakt z osobą zakażoną lub pojawiły się objawy przypisywane Covid-19 (np. gorączka, kaszel itd.)- proszony jest o nie przychodzenie na wizytę osobiście, powiadomienie terapeuty i ewentualne odbycie wizyty jak w poprzednich miesiącach, tj. telefonicznie lub online.


Świętokrzyskie Centrum Profilaktyki i Edukacji zostało ośrodkiem stażowym dla terapeutów ubiegających się o certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

 

 

 

 

 

Aktualności na bieżąco na…

https://www.facebook.com/psychoterapiaSCPIE/

Informacja na temat przetwarzania danych osobowych na facebook’u  RODO- ściągnij.

Otwórz w oknie

 Kampania Społeczna „BO WARTO ROZMAWIAĆ! „

Wydział Edukacji Kultury i Sportu Urzędu Miasta Kielce oraz Świętokrzyskie Centrum Profilaktyki i Edukacji w Kielcach zaprasza Państwa na szereg działań jakie odbędą się w ramach Kampanii Społecznej „Warto Rozmawiać!” Co w ramach Kampanii…  KLIKNIJ TUTAJ